Päikesepaneel – EcoFlow 400W

EcoFlow 400W päikesepaneel võimaldab laadida EcoFlow DELTA seeria akujaamasid kiiresti ja efektiivselt.

Kaasaskantav ja kerge
400W väljundvõimsusega on see üks võimsamaid kokkupandavaid päikesepaneele turul. Kaaludes vaid 16 kg on seda mugava kaasas kanda, mida hõlbustab veelgi koti õlarihm.
Iseseisev
Päikesepaneeli kandekotti saab kasutada tugijalana ja see võimaldab reguleerida paneeli kaldenurka vahemikus 40-90° püüdmaks maksimaalselt päikesekiirgust.
Vastupidav ja ilmastikukindel
Valmistatud EVA kihtidest ja klaasfiibrist kombineerib 400W päikesepaneel kaasaskantavate paneelide mugavust statsionaarsetele omase vastupidavusega. Päikesepaneel on kaetud ETFE kihiga, kaitsmaks seda prahi, mustuse ja vee eest. IP68 kaitseaste tagab täieliku veekindluse ja võimaldab seda kasutada iga ilmaga.
Universaalne sobivus
Tänu universaalsetele MC4 pistikutele sobib päikesepaneel kõigile EcoFlow DELTA Seeria akujaamadele ja ühildub ka teiste tootjate seadmetega.
Tark päikeseenergia
EcoFlow 400W päikesepaneeli efektiivsus on 22.4% ja kombineerituna EcoFlow akujaamadega suudab see ammutada päikeseenergiat kogu päeva vältel. Kasutades “Maximum Power Point Tracking” (MPPT) kontrollerit, mis suudab reguleerida võimsust vastavalt hetkeolukorrale, suureneb efektiivsus veelgi.
Kaasaskantav
Tänu kompaktsele kokkuklapitavale korpusele ja õlarihmaga kotile on 400W päikesepaneeli mugav kaasas kanda ja hoiustada matkaautos või suvilas.
Kategooria:

Kirjeldus

Mõõdud avatuna 107 x 239 x 2.4 cm
Mõõdud suletuna 107 x 62 x 2.4 cm
Kaal 19 kg, Päikesepaneel 16 kg
Võimsus 400W (+/-10W)
Efektiivsus 22.4%
Pistiku tüüp MC4
Vooluahela pinge 48V (Vmp 41V)
Lühisvool 11A (Imp 9.8A)
Paneeli tüüp Monokristalliline
Töö ja hoiustamise temperatuur -20° C kuni 85° C