Kokkupandav laud – must – 180 cm

Kokkupandav laud

Kokkupandavad plastist lauad on väga populaarsed oma väikese kaalu ja äärmise kompaktsuse tõttu. Laua jalgade all on spetsiaalsed kaitsmed, et need põrandat ei kriimustaks. Laudu on väga lihtne ühest kohast teise transportida ja need ei nõua palju hoiuruumi. Laual on kandekäepide, mis on paigaldatud laua siseküljele. Kokkupanduna on lauda väga mugav lihtsalt käes kanda. Neil põhjustel on see kokkupandav laud väga populaarne pidustustel, pulmapidudel ja seda kasutatakse sageli ka restoranides, konverentsidel, hotellides, üritustel, rohealadel või lihtsalt oma aias.

Kvaliteedistandardid.
Kokkupandav laud on valmistatud sertifitseeritud tippkvaliteediga materjalidest. Laud on vastupidav ja loodud professionaalseks, sagedaseks kasutamiseks. Plastikust kokkupandava laua plaat on valmistatud suure tihedusega polüetüleenist, see on vastupidav, talub hästi erinevaid ilmastikutingimusi ja on 100% veekindel. Laua raam on valmistatud pulbervärvitud terasest, mis muudab selle korrosioonikindlaks. Laud peab vastu suurele koormusele ja on UV-kindel. Pärast ostu sooritamist on Sul usaldusväärne, tugev ja vastupidav kokkupandav laud.

Laua ülesseadmine
Laua ülesseadmine on väga lihtne ja võtab vaid mõne hetke. Pead lihtsalt lauaplaadi lahti võtma ja jalad välja tõmbama.

Tootekood: 100643 Kategooria:

Kirjeldus

Laua kandevõime 150 kg
Kandiline laud 180×74 cm
Sobib kasutamiseks Õues ja siseruumides
Värv Must
Materjal Plastik
Laua kuju Kandiline
Lauaplaadi materjal Plastik, mille tugevdamiseks on kasutatud lisaaineid (kriimustuskindluse parandamiseks).
Laua konstruktsioon Vastupidav pulbervärvitud teras, jalad ei kriimusta aluspinda (põrandat)
Laua konstruktsiooni värv Hall
Laua omadused Kokkupandav laud on 100% veekindel. Konstruktsioon on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalist ja seda on võimalik seetõttu kiiresti kokku panna ning väga sagedaselt kasutada.
Kaal 12 kg.
Laua kõrgus 74 cm.
Laua mõõtmed kokkupanduna 90x74x8.5 cm
Laua konstruktsiooni ühendused Vastupidavad metallist laua kinnitused ja liikuvad osad

Lisainfo

Kaal 12 kg
Mõõtmed 90 × 74 × 8.5 cm